erotik film - erotik film
betine


HD ViP FEMBED
863 Görüntülenme
mostbet betine
Karanlığın Elli Tonu izle
4.6 IMDB Puanı

Karanlığın Elli Tonu izle

(Fifty Shades Darker)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Michael De Luca, Perfect World Pictures
  • Film Süresi 118 dakika
Yönetmen
Senaryo Niall Leonard, E.L. James
Ödüller 5 ödül & 12 Adaylık.
Bir edebiyat öğrencisi olan hoş Anastasia Steele, alımlı ve varlıklı bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur.

Aşk ve temasa azıcık mesafeli duran Anastasia, bu varlıklı ve yakışıklı adamın gösterişine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat yaşamda her şeye karşı tatmin noktasına ulaşmış olan Grey'in bağlantı ve cinsellik söz hususu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına dahi sapacak mıdır? James'in çok satanlar listesinden inmeyen tıpkı isimli romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor. Fifty Shades of Grey Beyazperde Eleştirisi "Şiddete meyyalim vallahi zevkten!" mi?

Fifty Shades Darker Karanlığın Elli Tonu, Grinin Elli Tonu filminin devamı niteliğindedir ve başkarakterler aynıdır. Film bünyesinde; seksüel yaşamı değişik yaşam sürdürmek talip ve beklentileri üst düzeyde olan bir iş adamının yaşamı işlenir. Hayatına almış olduğu kadına olan tavırları, seksüel beklentilerine göre davranışları işlenir. Ayrıca, seksüel hayatın sosyal yaşama olan etkileri, bayanın tavırları dahi alaka alımlı durumda yansıtılır. Film, içeriğin üst düzeylerde işlenmesi ve insanlara değişik beklentilere niçin olabilmesi tarafından tenkit almıştır. Erotik filmler listesinde ilk sıralara yerleşen film, uzun bir süre adından söz ettirmiştir.