erotik film - erotik film
betine


970 Görüntülenme
mostbet betine
Aşkla Seks izle
6.2 IMDB Puanı

Aşkla Seks izle

(Sex with Love)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 108 dakika
Yönetmen
Senaryo Boris Quercia
Ödüller 7 ödül & 3 Adaylık.
Luisa, bir mahalle okulunda çocuklara seksüel ders vermeyi maksat edinen genç ve çekici bir öğretmendir. Ancak çocuklarla başlayan bu dersler, ebeveynlerle devam edecektir. Çünkü hem Luisa'nın üstelik birtakım öğrencilerin ebeveynlerinin seksüel ömürleri sürprizlerle doludur. Luisa, okulda vazifeye başladığı vakitlerde, öğrencilerinden birinin babası olan Jorge ile sevda yaşamaktadır.

Yine bir öğrencisinin ana ve babası olan Emilio ve Macarena şayet seksüel hayatlarında problemli bir devir yaşamaktadır. Emilio karısını sevmesine ve ona sadakatli kalmasına karşın seksüel hayatlarında aradığı mutluluğu bulamamıştır. Macarena kocası ile beraber olamamanın sıkıntısını çoğu ile yaşamaktadır, ilk olarak bunun jinekolojik bir problem olduğunu düşünür fakat sonrasında sorunun çift arasında yaşanan psikolojik problemlerden olduğu anlaşılır. Emilio kaçamağını şayet o yaz tatil için evlerine kalmaya gelen karısının kuzeni ile yaşayacaktır.

Öğrencilerinden bir diğerinin babası olan Álvaro şayet hepsinden değişik bir problem yaşamaktadır. Hamile olan karısına iyi bir koca ve kızına iyi bir baba olmaya çalışan Alvaro'nun derdi şayet obsesif cinsellik takıntısıdır. Bu adam çoğu kere kere diğer kadınlarla beraber olma talebi duymaktadır ve bu hususta kendini katiyen engelleyememektedir. Ona göre sevda aşktır, cinsellik sekstir, yaşanması gereken bir şey varsa kesinlikle yaşanmalıdır.

Seks konusu ile ilgili dersler veren ve kitaplar yazan prof. Jorge, kendi seksüel hayatındaki düzeni bir çeşitli kuramamıştır. Kaçamaklarını bundan sonra görmezden gelemeyen karısı yönünden kapının önüne konulan Jorge, sevda yaşadığı Luisa yönünden dahi terk edilince adamakıllı yalnız kalır.